| AndreYStaR a întrebat:

Vreau sa ma apuc de youtube, dar am nevoie de un microfon si nu prea ma pricep. Am casti Natec Genesis H44 dar microfonul de la casti nu e asa bun, are un zumzait pe fundal. Am un buget de vreo 30-40 de lei. Ce microfon imi recomandati?

1 răspuns:
| RazzaGeo a răspuns:

Doua variante:
1. Iti iei unul mai bun cen blue yeti, din magazine de specialitate, sau de pe olx.
2. Sincer, nu te apuca de youtube trebuie sa postezi zilnic ca sa ajungi mare, un pc performant sau macar sa nu fie de lemn, si trebuie sa faci ceva mai interesant decat minecraft!