| albinuta2 a întrebat:

Vreau sa vad un film insa am vazut deja majoritatea filmelor si serialelor Imi puteti spune alte filme si seriale in afara de The lying game, The vampire diaries, True Blood, Supernatural.Teen Wolf. beauty and the beast. Gossip Girl. Bates Motel.pretty little liars,The Notebook,Keith, The Last Song,. Dear John /.A Walk to Remember..Remember Me.Twilight..One Day.The Lucky One.Friends with Benefits.Charlie St. Cloud.A Cinderella StoryMonte Carlo, The Vow, The Perfect Man,Titanic, The Art of Getting By,Step Up,,Love Story,,,,,,,,,, Si mai sunt! Funda

6 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Seriale - Fringe, Touch, Continuum

| stlucian a răspuns:

Cauta pe 990 la sectiunea filme/seriale (.ro) ca ai destule.
Vizionare placuta thumbs up

| soloangel01 a răspuns:

Un film bun e curierul1 mai sunt si 2 si 3.sau daca ai chef de filme cu batai incearca asta http://filmeonlinetari.ro/load/actiune/tom_yum_goong/1-1-0-687 e misto.

| pitbulita a răspuns:

Cel mai bine ca sa nu stau sa numerotez aici 1000 de filme, intra pe cinemagia si dai acolo la genul de filme si sigur gasesti unul care sa iti placa, vizionare placuta

| albinuta2 explică:

Nu vreau sa ma uite pe cinemagia vreau sa imi spuneti voi din filmele care v-au placut

| iamyours95 a răspuns:

Un serial bun: Grey's anatomy.