| inghetatacudroguri a întrebat:

BunA TpU! Vreua si eu niste programe de editat poze si site-urile de unde le pot deskarka! FUNDA normal...si vot la cele mai >mistolove struck:d

7 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

PhotoShop

| Xennofull a răspuns:

Cel mai bun e PhotoShop...in ala editezi orice(scapi de cosuri,nas stranb. oricelaughing.), daca vrei altul PhotoScape(si asta e f bun), pentru descarcare scrii numele pe google. funda?

| Xennofull a răspuns:

PhotoShop este cel mai bun,in el poti sa faci orice(elimini cosuri, alunite. orice), altul f bun ar fi PhotoScape(pentru descarcare scrii numele pe google). funda?

| flavianeacsu a răspuns:

Eu folosesc PhotoScape. E foarte bun si usor de folosit.
Il poti descarca de aici :
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

funda? :o3

| steffyboy a răspuns:

PhotoScape.