| PussicatDolls a întrebat:

Buna tutuor si La Multi Ani!:batting eyelashes
As vrea daca sthitzi statusuri de dragoste triste, de despartire etc sa`mi spuneti si mie cateva...Multumesc anticipat. Fundita normal pentru cele mai mumoase.
SARBATORI FERICITE

Răspuns Câştigător
| Kidda2 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Hai sa ne inpartim lumea. Te iubesc. am scris pe zapada. dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja. dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv.ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie. dar mai bine totul tie si tu mie.

mi-e dor de tine

de buzele tale senzuale.

vreau sa te am aproape

sa te strang in brate

sa te sarut.

sa ne imbatam cu dragostea

ce ne imbratiseaza toata noaptea

dimineata, sa ne trezim imbratisati

si sa o luam de la capat.

It's gonna take a miracle to bring me back,

And you're the one to blame.

erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine.

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

am iubit si am sa iubesc o floare ce u nu gasesti, floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit. Te iubesc si te ador unikata mea :X:X:X

To love someone is to see a miracle invisible to others.

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit, poti sa razi cand inima iti plange.

Funda?

3 răspunsuri:
| Kidda2 a răspuns:

Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…

* Totul e ca o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticlacrying…

* Singura, fata in fata cu noptzile si cuvintelecrying. te iubesc:X.

* Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te kca altii ar da orice sa traiasca…

* Eu il bex pe prostut si asta nu realizeazasad

* Caut cu o torta stinsa… raspunsuri inghetate pe veci…

* Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde sa o pierzi.

* Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc…

* Cand vezi ca iti zambeste o femeie mai bine IMPUSCATE pentru ca ea nu merita zambetul tau

* Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind.

* Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!

* Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

* DND aspir……. la o viata mai buna

* A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna…

* Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape

* E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata

* Te simti rau atunci cand tu iubesti pe cineva si stii ca el nu te iubeste pe tine ci pe altcineva…te simti singur

* Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine

* Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte

viata e plina de necazuri dar si bucurii…asa ca incearca s fi tare cu fiecare pas.

alinutza

* Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.

Astea sunt status de tristete...

Funda?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2.Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh

3.Te rog nu`mi spune că ţie dor Doar aşa că şti ce vreau s`aud. straight face

4.Ce tare.ha…ca filmul ăsta e`nfloare Iar eu nu...

5.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

6.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

7...

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

.