| sssssAndrassss a întrebat:

Caut niste "citate" sau nu stiu cum sa le zic de Craciun! Scoala noastra face un fel de "campanie" in care strangem bani pentru copii nevoiasi exemplu : Si tu poti fi Mos Craciun (doar atat mi-a venit in minte dar asta e deja luat). Cele mai multe Funda!

2 răspunsuri:
| Ea_Andre_2000_byBq a răspuns:

Craciunul este cartea minunilor

| Alexandra111u a răspuns:

Uite cateva idei. Sper ca te-am ajutat happy
-Bucuria este adevăratul dar al Crăciunului
-Din casă în casă, din inimă în inimă, dintr-un loc în altul, căldura Crăciunului ne aduce pe toţi mai aproape.
-Mi-aş dori sa inchid Spiritul Crăciunului într-un borcan şi să mă bucur de el putin cate putin, în fiecare lună
-piritul Craciunului satura cea mai mare foame a omenirii
-Bucuria este adevăratul dar al Crăciunului
-Fie ca pacea să fie cadoul tău de Crăciun şi binecuvântarea tot anul!
-Crăciunul flutură bagheta magică pe deasupra lumii şi păstrează tot ceea ce este mai blând şi mai frumos