| OnlyPandah a întrebat:

Bună tuturor!
Cred că mulţi dintre voi aţi văzut că în septembrie va avea loc premierea filmului "The Mortal Instruments: City of Bones" şi, după ce am căutat pe Google, am observat că este, de fapt, o serie de cărţi cu acest nume (The Mortal Instruments).
Aş putea găsi prima carte, online, în română? Dar celelalte?

1 răspuns:
| LolaGirl a răspuns:

Da este o serielaughing In romana cu siguranta nu ai cum sa o gasesti dar ai putea sa o iei in engleza, acum depindesi cate engleza sti.