| STeEaaNuuTtTzZz a întrebat:

Urmăresc pe facebook o pagină numită Snow Leopard Trust și acolo spune că poți adopta ONLINE leopard al zăpezii. Normal că nu acasă, dar eram curioasă ce înseamnă a adopta online

Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

Nu, nu cunosc tema expusa de tine, dar am inteles ca a adopta de la distanta inseamna de fapt a te oferi sa platesti intretinerea jivinei respective. Online s-ar putea sa insemne acelasi lucru.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Trebuie sa ajuți mâța, probabil cu bani. Bună seara.

| Aretha a răspuns:

Probabil sa cumperi o jucarie, o comanzi online. happy
Funda?

| Levelstar a răspuns:

Eu nu cred ca-ti va da un leopard acasa, a adopta online nu inseamna nimic, poate asa a pus adminu din perspectiva lui.