| CurcubeuRozDelia a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie ce sa fac cand ma plictisesc sau niste jocuri pe calculator de FETE! Dau FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Buna pai ai putea sa asculti muzica, sa iesi afara la o plimbare si sa asculti muzica, sa desenezi daca iti place. Cu prietenii sa iesi!

| Voiculescu_Cristian_1990 a răspuns:

Incearca SIMS 1, 2, 3 sau 4. winking O sa-ti placa.

| Mikux3 a răspuns:

Hei :3. Ai putea incerca cs 1.6 ( chiar daca e de baieti unele fete joaca mai bine laughing ), imvu, metin2, ourworld. Cam atat imi trece prin minte sper sa.ti fie de folos kisses :*

| Maria_Paula_2001 a răspuns:

Iti dau exemple de jocuri:sweet flirt...cred ca o sa iti placa, star doll, lady popular.