| Andreea0612 a întrebat:

Voi de obicei ce faceti pe net? Pe ce va place sa intrati?
Doar curiozitate happy

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Ma uit pe Youtube sau alte site-uri la diverse emisiuni sau videoclipuri, citesc articole despre diverse subiecte, comunic cu alte persoane cu care am interese sau hobby-uri comune pe diverse forumuri, ma tin la curent cu ceea ce se mai intampla in lume, dau raspunsuri aici, citesc bloguri, ma joc, ma uit la filme sau seriale si multe altele.

| Nanami利 a răspuns:

Intru pe : Facebook; Youtube; TPU
Cand ma plictisesc ma si joc si intru pe y8hee hee
Sau ma mai uit la anime^^

| PedoBarbie a răspuns:

Eu intru des aici pe TPU.

| Sociopat a răspuns:

Ma uit la livestream-uri cu diferite jocuri.
Ma uit pe Youtube.
Seara TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU, ascult muzica pe youtube, filmulete amuzante si uneori pe facebook.

| TOOL a răspuns:

Pai intru pe TPU, retele de socializare sau YT.

| piratuu a răspuns:

Facebook,Wikipedia,YouTube, TPU.

| Didishorr a răspuns:

Pai intru si ma joc stardoll sau stau pe blog-ul meu sau pe TPU.ro

| 50439 a răspuns:

Eu,de obicei, imi place sa intru pe chit chat city, IMVU, faceook, spark city world, animal jam si smallworlds.