| CuvinteDeVară a întrebat:

Bună, vreau și eu câteva cărți online bune, ceva romantic spre erotic, erotic, sau orice v-a atras atenția.
Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Arsita noptii de Sandra Brown, ti-o recomand!
Dar nu stiu daca exista cartea online.

| fyrelord a răspuns:

Fifty Shades- E.L. James, cartea este mai impresionantă ca și filmul.
The Sleeping Beauty- Anne Rice.
Suge-o Ramona-Andrei Ciobanu. Cea din urmă este interesantă, foarte bogată în detalii, umor de calitate, dacă știi să apreciezi acest umor puțin mai deocheat și ironic, deopotrivă.

| Miitzuu a răspuns:

Ai putea sa incerci cartile lui George Sovu: seria "Liceenii", "Extemporal la dirigentie", "Dimineata iubirii", "Declaratie de dragoste" si mai sunt... Mie mi-au placut happy
P.S: Nu stiu daca le gasesti si online (e posibil).

| FataTimida a răspuns:

Suge-o Ramona, geniala.

| kmykmy24 a răspuns:

Invitatie la vals

| xxxAmaxxx a răspuns:

Iti recomand doua. :
ATINGEREA DRAGOSTEI unde este vorba despre o fata Linnet care la un bal se indragosteste de Augustus si vezi tu.
Si inca una INVITATIE LA NUNTA si aici o fata este invitata la casatoria fostului sau iubit iar acea zi ii va da toata viata peste cap si... oricum e super interesanta.