| Sperantamirza00 a întrebat:

Buna, vreau sa fiu mai scunda dar nu știu cum. Am 9 ani și am 1.43. Sunt cea mai înalta din clasa și toți fac mișto de mine. Va roog am nevoie

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa fiu mai scunda dar nu știu cum"

nici noi mami, nici noi

(te lasă mamă-ta să pui intrebări pe site-ul ăsta?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există așa ceva. Cu nicio operatie din lume nu devi mai scunda. Va trebui sa te obișnuiești cu înălțimea ta.

| 4evergentleman a răspuns:

Nu ai cum, înălțimea este determinata de genetica. Te poți apuca de modeling daca ești frumoasă, vei avea o cariera de invidiat daca ai trăsaturi frumoase

| MironMihaela a răspuns:

Norocoaso! Fruntea sus! Din clasele gimnaziale baietii se vor inalta si fetele se inalta mai putin!