| TruuLove a întrebat:

Vreau sa-mi fac o pagina pe fb, dar nu stiu ce nume sa-i pun. ma puteti ajuta cu cateva idei? Mersi frumos :*

4 răspunsuri:
| Rianana a răspuns:

Frmusheti de ale mele

| Alexiiis3 a răspuns:

Pai cum te cheama smug?

| mileyzcyrus a răspuns:

Pai...daca ti-l faci pentru tine pune-ti numele tau. Oricum, poti sa iti schimbi numele dupa aceea.Sau daca vrei sa creezi o pagina pentru un actor, un cantaret si din astea ...gandeste-te la actorul preferat si la cantaretul preferat.

| TruuLove explică:

Vreau sa fac o pagina pe care sa scriu notite. versuri. statusuri... nu o pagina de-a mea personala. dar nu am idei pentru nume.