| Ooterog a întrebat:

Buna kiss
Vreau sa-mi fac un alt id k mi-a spart cineva parola si nu prea am idei straight face Nu stiu... Vreau ce mai special ( fara incocent kid si toate din astea ) Puteti sa-mi dati si ideei q numele meu : Oana puppy dog eyes daca nu aveti fara nume thinking Ma puteti ajuta puppy dog eyes?

9 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Funkygirl222, junkmusic1, darquinne,

| plasticstyle a răspuns:

O.ana,o_ana

| Shatteredx a răspuns:

Oana_mustata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva variante:
oana_onuta_93
oani93
oana_finete_si_talent
lovelygirloana
beautiful_girl_oana
beautifuloana

| Kidooooo a răspuns:

Oaa Uaa fundita?

| qTe a răspuns:

Mia_ro1993

| stalin a răspuns:

Pai oferane mai multe amanunte despre tine.esti elev,cati ani ai, numele tau, sau stiu eu ceva care sa ne poate ajuta.

| KathleenVJ a răspuns:

Informatiile personale sunt irelevante. Doar prenumele, eventual.
Poti sa iti faci un id cu:
1. numele tau: nume+prenume, initialele lor, cu puncte sau bare, la alegerea ta.
2. un nume care iti place, in mod deosebit, in orice limba: Adica, mai pe romaneste, daca iti place Catherine(si mai exista...), din franceza, sau Brittany(si mai exista.)din engleza, ori portugheza, spaniola, japoneza, nume africane(care sunt mai deosebite) care se pot folosi pe post de id-secret.
3. id-ul sa contina ceva care iti place in mod deosebit sau care sa exprime acest lucru: ex: love.(sau _)chocolate sau chiar in romana: iubesc_ciocolata. Intelegi tu.
4. Sau, ar putea fi pur si simplu un cuvant care te amuza sau iti place, de genul: megusta(sorry, like 9gag laughing )(cu sau fara fan sau alte chestii de acest gen)
Toate de mai sus sunt doar cateva exemple. Tu esti cea care stie cel mai bine. happy

| diamondsele18 a răspuns:

Scumpik__oana__frumusik