| belabel1 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum poate cineva sa se aboneze la profilul meu fara ca sa-mi fie prieten.adica as vrea sa apara altora cand intra pe profilul meu si nu-mi sunt prieteni, acolo unde sunt: adauga prieten, ciupeste/raporteaza, mesaj si aboneaza-te/subscribe. sper ca ati intelesbig grin multumesc!

1 răspuns:
| micutsa19 a răspuns:

Unde? pe ce profil? pe fb? pai asa apare la toti ce iti viziteaza profilul(nu aboneaza pentru ca a te abona ins sa vizitezi la o perioada de tp regulata profilul sau sa iti faci cont, iar a vizita ins sa intri cand ai chef)
daca asta era bine daca nu eu una nu inteleg care e pb...