| R0011 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noooi. Va rooog. FUNDA! Mersi.oh go on

5 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Si care e intrebarea?thinking

| AmandytaErhan a răspuns:

Statusuri triste 45 " Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului

Statusuri triste 46 " Bat covoare cu ochiul mintii! "

Statusuri triste 47 " Moderatelly Invisible… "

Statusuri triste 48 " Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant… "

Statusuri triste 49 " Un nimeni celebru! "

Statusuri triste 50 " Nu-mi stricati proasta dispozitie! "

Statusuri triste 51 " Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia"

Statusuri triste 52" Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare… "

Statusuri triste 53 " Din lipsa de experienta m-am oprit la atat! "

Statusuri triste 54 " Cand ii bate norocul la usa, lenesul se plange de… prea mult zgomot! "

Statusuri triste 55 " Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti! "

Statusuri triste 56 " Eu sunt bogat, dar nu ma consider fiindca imi lipseste esentialul… "

Statusuri triste 57 " Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau… "

Statusuri triste 58 " Primul semn de senilitate este sa crezi ca le sti pe toate… "

Statusuri triste 59" Creierul meu abia asteapta sa fie pus la munca! "" Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …", pana ce apuci sa pui mana pe o piatra… "

Statusuri triste 60 " Daca ai datorii financiare, cineva este stapan pe o bucatica din tine! "

Statusuri triste 61 " O cearta este o intrecere in care fiecare vrea sa aiba primul… ultimul cuvant! "

Statusuri triste 62 " O vorba buna poate tine de cald trei luni de iarna… "

Statusuri triste 63 " Am 2 femei in viata : STEAUA mea si MUZICA. traieste viata ta si nu a altuia! "

Statusuri triste 64 " Cel cu limba prea ascutita risca mereu sa-si taie singur beregata… "

Statusuri triste 65 " Adevarata valoare a unui om este: cat l-ai pretui daca ar pierde tot ceea ce are… "

Statusuri triste 66 "Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…"

Statusuri triste 67 " Nu-ti lasa vorbirea sa mearga mai departe decat gandirea! "

Statusuri triste 68 " In orice mare iubire este si un pic de orbire,
dar in nici una mai multa ca in iubirea de bani… "

Statusuri triste 69 " Psihologul este un tip care-ti i-a o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis! "

Statusuri triste 70 " Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come… "

Statusuri triste 71 " Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu… "

| fataroz a răspuns:

Mi-am aprins becu ca sa sting lumina, viata asta ii naspa da macar ca are o grafica buna, sucul de porocale iti da sanatate, sanatatea iti da sport, sportu iti da faima, faima iti da bani, banii iti aduc femei, femeile iti aduc dragoste, dragostea iti aduce sida si sida iti aduce moarte deci NU MAI BEM SUC DE POORTOCALE!

| IrOnHiDe a răspuns:

Cand ai varza n-ai butoi, cand ai **** n-ai un coilaughing

| elenutza_4483 a răspuns:

Intra pe www.avatare.ro si vei gasi mai multe categorii.