| PussicatDolls a întrebat:

Bunalove struckimi doresc foarte mult sa invat sa cant la chitarahappyAm o chitara primita cadou, simplahappyDar nu este acordata bine si prima coarda are un sunet foarte "gros"hee heeIn fine...imi puteti da o melodie acustica pentru incepatori? Multumesc multlove struckFunditsalove struck

Răspuns Câştigător
| Steffi a răspuns:

Intra pe tabulaturi.ro si vezi ca in dreapta sus sunt mai multe categorii printre care si lectii chitara. Intri acolo si gasesti tot ce ai nevoie pentru inceput.

1 răspuns:
| UsErNaMeTPU a răspuns:

Si eu la fel dar n-am habar sa cant