| florynnaa a întrebat:

ziceti-mi o porecla ft faina la numele florina. m-am gandit la flocinela. faina porecla >nu?:-

15 răspunsuri:
| valy a răspuns:

laughinglaughingflocinelalaughingmai mult iti bati joc de numele tau care este foarte frumos. poti forma flori. e mult mai frumos

| Mar a răspuns:

Flori ina flore(accent pe e) flury flora flor

| blue95 a răspuns:

Da foarte fainalaughing

poti zice: flory, flo, florinutza, lori

| zooooza a răspuns:

Floricica, Flori, Florentina, Ina( de la florINA), Rina, Ani, Florica
Deocamdata astea mi-au venit in minte.

| powergirl a răspuns:

Daca nu vrei sa devii subiect de gluma al baietilor fa bine si renunta la flocinela. floury sau flory de la floare sau flor sau tina sau nela florinutza sau floricica

| Vickyy a răspuns:

" flocinela"? nu suna deloc bine.incearca flory, flo.Vezi daca iti plac.

| Grimalkin a răspuns:

Tu faci misto de noi cu porecla aia, nu? big grin *LoL*
Flo, Flops, Floppie, Flory, Floriee, Oriee (se citeste ORII), Tina, Florix.
Nu mai stiu, cam astea ar fi happy

| Alëxa_9778 a răspuns:

Floxy

Flopi

Flop*

focahee hee

thinking app. flocinela suna cam urat pentru o fatalaughing

| hax0r a răspuns:

Pitipoanca, pitipoanca sau pitipoanca

| lavi54 a răspuns:

Flory, florynutza, lori, ina, tina, dar nu si flocinela subiect de barfa pentru baieti o sa-si bata joc de tine

| AlexSala a răspuns:

Floaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florance laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flocinela

| alexa30 a răspuns:

Pai floacelaughing) pusi