| iustin1666 a întrebat:

Am o mare dilema. Nu stiu daca sa imi cumpar pennyboard, longboard sau skateboard. Il vreau ca sa parcurg distante intr-un timp mai scurt, dar si sa ma plimb. Care e mai usor de carat, cred ca penny, dar e confortabil? Longboard stiu ca e foarte lin la drum, dar nu e prea greu de carat si prea mare? Adica eu nu am linii pentru bicicleta in oras si... pot merge pe trotuar sau...? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| TICtacTPU a răspuns:

SALL,iti recomand un penny board de le decathlon, ca sa stii penny e mai confortabil mie asa mi se pare poti lua curbele foarte bine si poti merge pe trotuar sau un drum mai vechi, adica in final pentru plimbari penny board e perfect uite un pennyboard cu garantie 2 ani http://www.decathlon.ro/......19140.html
Sper ca te-am lamurit
Bafta!

| iustin1666 explică:

Dar nu e incomod pe trotuar? Nu e lin trotuarul...

| Dorianlgegjosl a răspuns:

Pennyboard e cel mai bun, e mic, usor de cărat... pot sa.l iei cu tine oriunde. Daca vrei sa faci trick.uri iti recomand skatebord.ul