| CrysaCrysy a întrebat:

Bunaaaa! Deci, intrebarea asta e pusa asa de plictiseala.Ce parere aveti despre retardatii care cred in varcolaci? Adica varcolacii exista dar nu genul ala de varcolaci care se transforma in oameni, niste caini mari.

Răspuns Câştigător
| Doolcyka a răspuns:

Traiesc in lumea lor alaturi, poate, si de unicorni laughing

11 răspunsuri:
| Peter28 a răspuns:

In primul rand nu exista varcolaci. Poti cauta pe net daca e adevarat sau nu. In al doilea rand, lasa-i sa creada in ce vor ei. E ca si cum i-ai obliga pe ortodocsi sa nu mai creada in Dumnezeu. Daca vor ei sa creada in varcolaci, sa creada ca nimeni nu-i opreste.

| CrysaCrysy explică (pentru Peter28):

Adevarat, dar sa zica ca ei sunt varcolaci sau d'astea.E prea patetic..Nu-mi spune ca si tu crezi.laughing

| Peter28 a răspuns (pentru CrysaCrysy):

N-am zis ca si eu cred in astea. Citeste cu atentie si iti vei da seama ca nici eu nu cred. Nu cred nici in vampiri, dar stiu ca liliecii vampiri exista, dar vampirii ca oameni nu exista...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai ca nu inteleg.
"Ce parere aveti despre retardatii care cred in varcolaci? Adica varcolacii exista"

pao hotaraste te ori exista ori nu?

| Lykan a răspuns:

Nu stiu ce s-a zic de vampiri, dar de-a lungul istoriei s-au inregistrat numeroase atacuri ale unor bestii care par niste lupi dar mai mari si in cele mai multe cazuri pe doua picioare sa luam drept exemplu bestia din gevaudan nu este o legenda nici o poveste de adormit copii este un fapt care chiar s-a intamplat aceasta a macelarit sute de oameni timp de 2 ani si amanunt foarte important prezenta imunitate la gloante pana cand jean chastel a topit trei medalioane de argint pentru a face gloante cu care a si ucis bestia mai multe cazuri aici werewolflykan.blogspot.com nu spun ca exista varcolacii asa cum ii stim noi, dar creaturile astea nu au aparut de nicaieri

| CleverAdvisor a răspuns:

Tre sa creada in delfini zzz.

| Doolcyka a răspuns (pentru CleverAdvisor):

Ce ai tu cu delfinii? Mie mi-ai zis ca trebuie sa fiu delfin sa devin membru junior raised eyebrows

| Black00 a răspuns:

E ciudat laughing) cunosc pe unu care cica e vampir laughing)ca a muscato pe una de gat si a baut sange chatterboxblah blah, mnah nu stiu da sunt ciudati worried, cine stie ce e in capu lor, prea mult twilight jurnalul vampirilor oh go on

| CrysaCrysy explică (pentru Black00):

Mda...Sunt patetici...laughing

| toatesuntocupate a răspuns:

Pune-i steroizi la caine in mancare sa vezi cum se face.Caut si eu peaci intrebari sa raspund si vreau si eu niste funde.Ma ajuti cu o funda big grin?

| Puicuta a răspuns:

Sunt retardati laughing)rolling on the floor)