| AndreeaEmanuela a întrebat:

Cadoul perfect pentru iubit?
Băieți, voi ce v.ați dori de la iubita voastră?
Dau fundițăăă.

9 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Poti sa-i iei un tricou sau o camasa deosebita daca sunteti de 2-3 ani impreuna daca sunteti in jur de un an ii poti lua o exarfa si un sarut fierbinte, il va face fericit!winking

| Otto2014 a răspuns:

Un ceas, o camasa

| ȘefuLaValută a răspuns:

Un blow-job.

| AndreeaEmanuela explică (pentru ȘefuLaValută):

Sifonelll!winking

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru AndreeaEmanuela):

Si tie! Crezi ca i-ar placea ceva mai mult?

| CaLyStuu a răspuns:

Acum depinde de varsta. daca intre voi doi e o draguste frumoasa, l-ar face foarte foarte fericit sa fii alaturi de el si sa te simpta aproape. Un cadou, adica un obiect, asta e ceva optional. In general baietilor le plac :
1. Cei eleganti :ceva ieftin :
- ceas de mana bana 1 mil max
- un parfum pe care el il inspira
2. Daca e mai mult pe rap : ceva ieftin :
- o pereche de casti pana in 60-70 ron.
- un hanorac ceva mai frumos, tot la fel, sa il exprime pe el.
Bafta, sper ca te-am ajutat.

| Burjon a răspuns:

Eu as fi multumit sa-mi arate ca ma iubeste!

| AndreeaEmanuela explică:

Știți cumva unde aș putea comanda ceva gen ca în video? https://www.facebook.com/....../video.php

| frostxtq a răspuns (pentru AndreeaEmanuela):

Daca tot ai un video, scrie un mesaj persoanei care l-a postat si intreaba daca l-a cnfectionat sau daca l-a coandat. Pare mai mult a fi facut de mana.