| Bubiko a întrebat:

Caine vs pisica vs papagal

Ce alegeti?

http://i.imgur.com/6Qojr.jpg

30 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe amândouă.
Pa, pa.

| AlexUnder a răspuns:

Hamster sau peste

| pwp a răspuns:

Caine love struck love struck love struck

| Xonia a răspuns:

Caine

| Stelutssa a răspuns:

Cainele la putere ever laughing)

| Sofffie a răspuns:

Caine, logic :X

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Cainele love struck =p~

e atat de adorabil love struck

(urasc pisicile...nu stiu dc laughing )

| ancutsa410 a răspuns:

Pisicalove struck

| SugarAndSpice a răspuns:

Pisik

| Dragotta a răspuns:

Nici una din aalea eu am o iguana verde sanatoasa

| Irinna a răspuns:

Am papagal, dar as vrea si un caine(shar pei)

| Boniboon a răspuns:

Hmmm thinking Papagalul, e mai usor de ingrijit. deci pe ala ti-l recomand laughing

| OSCARtoons a răspuns:

Eu am papagal dar tot ma rog de mama sa-mi ia ori pisica ori caine.Eu zic daca poti sa-ti iei catel

| AidaAmaranta a răspuns:

Caine :X papagalul miroase urata +ca tresa faci curata in colibaoh go on. pisica e hoata. ANTI pisici!laughing nah, mie nu imi plac pisicilehappy.
Caine e cel mai loial. are grija de casa, de stapana, te poate iubii, te asculta, cand este vesela este si el vesel :X.

Deci.alegerea mea este cainele big grin

| AidaAmaranta a răspuns:

@ImissU - laughing iar daca mori in casa, pisica te mananc. Pisica face pipi care miroase a hoitstraight face pisica iti fura mancare de pe masa, pisica e lensa!

Deci. te rog! sa nu commentezi nimica despre caini. E adevarat ca sunt unii caini care sunt rai, astea nu insemna ca nu ii poti blanzi! cu pisica poti sa faci oricie.oh go on tot lenesa ramane si hoata.

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Cainelaughing

| ChristinaO a răspuns:

Papagal

| Daisy_5316 a răspuns:

Căţelulbatting eyelashes este adorabil.
Şi vorba aceea, e cel mai bun prieten al omului. laughing
Am avut papagali şi mi-au murit amândoi o dată sad

Pisicile îmi par foarte distante, pe când câinii sunt foarte foarte jucăuşi.
[nu am avut pisică, dar ştiu cum e, ale vecinilor îmi dau târcoale]
Am rămas doar cu căţelul.big grin

Mi se pare o alegere bunăbatting eyelashes big grin

| T30D0RA a răspuns:

Pisica, pentru ca stau la bloc.
Cainele nu poate sa fie cel mai bun prieten al omuluistraight face Unii sunt foarte rai, iar papagalul face galagie.

| Bitzika a răspuns:

Caine logic, Sunt asa de mici si scumpi toate animalele mici sunt scumoe si dulci dar am o atractie pentru caini.

| b342 a răspuns:

Caine (:. Tu ce ai alege?:*

| greentea a răspuns:

Depinde de fiecare. Daca stai la bloc e mult mai usor sa intretii un papagal sau chiar o pisica. In plus, depinde de timpul liber de care dispui ca sa te joci cu animalutul. La pisica de exemplu, e problema cu parul mult pe care il lasa. La caini, cand sunt mici rod cam tot ce gasesc prin cale. Acum depinde de tine si de preferintele tale.

Răspuns utilizator avertizat
| MileyS a răspuns:

Imi plac toti trei. Dar as alege cainele.

| Gabitzooo a răspuns:

Lokig ca, catelul este ff scumpic

| YESname a răspuns:

Caine

| AxyAxii a răspuns:

Catelul este cel mai dulce big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papagal! :X:X:X:X Dar si catelul!

| RansleyGriswold a răspuns:

Pisica! deoarece este cea mai draguta si rapida! si are agilitatea cea mai mare
are ghearele cele mai ascutite
are coltii mai ascultiti
se spala
SUNT INDEPENDENTE
sunt fotogenice!

| makeitWOW a răspuns:

Sincer sa fiu, eu as alege un caine micut si dragut, daca esti la apartament si unu mai maricel la curte. Papagalu' intr-adevar e mai usor de ingrijit pentru ca nu umbla in toata casa, dar nu prea te poti juca cu el etc, iar pisica e si ea o optiune dar uneori devin chiar rele si te zgarie sau se urca peste tot si isi fac nevoile, dar depinde de fiecare. Asta e parerea mea.