| HarleyQuinn a întrebat:

Cam în cât timp ajunge o comandă de la eMag? Dacă am comandat doar o pereche de căști și o boxă portabilă, credeți că sunt șanse să vină în mai puțin de 7 zile?

Răspuns Câştigător
| MindBlowing a răspuns:

Absolut! Cei de la eMag au contract cu cei de la FanCourier si cu cei de la Cargus. Din cate am vazut, cei de la Fan se misca mai repede. Dai comanda azi, maine ti-o aduc. Dar si cei de la Cargus sunt ok, iti livreaza produsele in maxim 2 zile. Bafta!

1 răspuns:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Livrare prin curier rapid
Comanda ta cu produse eMAG va ajunge la tine in 1-2 zile lucratoare din momentul in care predam coletul curierului.

Livrarea este gratuita daca valoarea comenzii depaseste 90 lei. Daca valoarea comenzii este mai mica de 90 lei, costul de livrare este 11.99 lei.

Ridicare de la Posta Romana
Daca ai inregistrat comanda pana in ora 17.00 si ai ales sa o platesti ramburs, o vei putea ridica in termen de o zi lucratoare de la oficiul postal din orasul tau.
Momentan acest serviciu este disponibil doar pentru Targoviste (Oficiul Postal nr. 4) si Buzau (Oficiul Postal nr. 7).

In momentul in care produsele tale ajung la oficiul postal te vom anunta pe email sau SMS. Te rugam sa le ridici in maxim 10 zile lucratoare, altfel ne vor fi inapoiate si comanda ta anulata.

Livrarea produselor eMAG la oficiile Postei Romane se face gratuit.

Cu placere!