| Mariuss32 a întrebat:

Când intru pe browserul meu(Google chrome) pe un site, orice site, nu contează e plin de reclame. Aș putea scăpa de aceste reclame?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Adblock plus e o extesie compatibila cu multe browsere care te scapa de publicitatea online enervanta. Cauta versiunea pentru browserul tau.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adblock e o extensie gratis care o folosesc si sunt multumit merge pe orice site, chiar si pe youtube!

| Vladutz01 a răspuns:

AdBlock

| MikeyKookie a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit de AdBlock
Si e mai bun Opera... Chrome e o prostie

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

AD BLOCK CEA MAI BUNA EXTENSIE! o folosesc si eu si e nemaipomenita https://chrome.google.com/......cddilifddb