| RazvanB26739 a întrebat:

Cand intru pe steam imi apare ca am primit un mesaj care zice ca contul a fost inchis deoarece cineva a incercat sa intre pe cont si nu pot folosi netul pe steam si nici prieteni nu ii vad cum fac sa il recuperez?

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Incearca sa vezi la Steam Support si sa cauti la stolen sau lost account, nu mai stiu cum e, si sa le trimiti un ticket si sa le spui ca ti s-a furat contul.

Nu stiu exact cum functioneaza, dar ai putea sa pui si e-mailul cu care e conectat contul de steam, ca sa te creada ca tu esti detinatorul original.