| denyy5796 a întrebat:

Cand o sa apara Naruto Shippuden movie 7? Si cand o sa moara Naruto?

Răspuns Câştigător
| Username9080 a răspuns:

Apare in 2014 cam in 1unie iulie si naruto o sa moara protejand satul ca si hokage dar asta o sa se intample cand el o sa faca 36 de ani. happy
Imi dai funda? happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar aceeas intrebare stupida: cand o sa moara naruto?
nici nu a inceput bine razboiul si deja a murit?
De unde sti tu ca moare? adica crezi ca el a facut atata caz cu Devenirea Hokage incat va murii ca un personaj episodic?

| denyy5796 explică:

Daca nu stii nu zi nimic! Eu vreau sa primsc un raspuns oarecum multumitor!