| girlypuppy266 a întrebat:

Cand va aparea naruto shippuden 180?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Naruto Shippuuden 180 o sa apara pe data de 07 Octombrie 2010.
Il poti viziona aici:http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuuden/

6 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Episoade noi Naruto Shippuden, la fel ca si Manga, apar in fiecare joi.
Uneori exista exceptii...: intr-o saptamana ori nu apare manga, ori nu apare episod nou.Se mai intampla.De exemplu joia asta nu a aparut manga noua, dar va aparea saptamana viitoare.
Sper ca ai inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can va aparea shippuden 180

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va aparea joi intre 14:00 si 16:00.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut pe www.narutostar.com in Romana

| Sebastian1993 a răspuns:

Naruto shippuden apare in fiecare joi intre orele 14 si 16 si apare tradus in engleza, dar episodul cu traducere apare dupa ora 18 seara,