| dudy2204 a întrebat:

Care ati fost la Amsterdam? Cam cati bani mi-ar trebui pentru un sejur de 6 7 zile? Incluzand biletul de avion, cazare, mancare, si distractiile de pe acolo. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde... biletul de avion daca il iei cu ceva timp inainte e cam 250euro (asta presupunem ca esti din Bucuresti si nu te mai scosta drumul pana la aeroport). O cazare cam 600euro preseupunand ca stai la un hotel cat de cat decent... si cheltuiala in functie de buzunar, dare presupun ca te mai ajunge vreo 400euro

| OoBunnyoO a răspuns:

1000 - 1500 de euro. 1000 ar fi minimul.

| 1a1l12z a răspuns:

1500 de euro si vezi ce inseamna viata... :d distractie faina