| anonim_4396 a întrebat:

Care canal va place mai mult National Geografic, Animal planet sau Discovery? De ce?

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi plac toate la fel de multwinking In toate 3 exista multe informatii.happy

Shin
| Shin a răspuns:

Toate 3! Totusi, daca ar trebui sa aleg, presupun ca as alege Discovery (pentru simplu fapt ca nu e specializat pe un anumit segment)
Numai bine, Shin.

cami
| cami a răspuns:

Cred ca toate au acelasi scop. Sa informeze populatia cu privire, fie la animalele disparute, fie la natura..Aleg National Geografic happy

mlm
| mlm a răspuns:

Toate 3 sint la fel de bune, sint programe educative mai ales pentru tineri.

| kh1ss a răspuns:

Dicovery... pentru ca imi plac emisiunile de pe dicovery...

| Bianca26bb a răspuns:

Eu, in general si din pacate, nu prea ma uit pe canalele acestea... I Toate 3 sunt pline de informatii. Insa parca Discovery are multe emisiuni tari big grin.

| hashe86 a răspuns:

Ma uit mai rar la tv insa fiecare din cele 3 au emisiuni care ma atrag, poate cu un plus pentru NG.

Răspuns utilizator avertizat
| FearNoEvil a răspuns:

Discovery, Animal Planet, National Geografic... in ordinea asta.

| ciupy a răspuns:

Discovery... pentru ca au emisiuni super... imi place tehnici esentiale de supravietuire, escrocherii adevarate, meserii murdare, distrugatorii de mituri

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Discovery...pentru ca pe discovery ii emisiunea aia"how it made"...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ma uit la tv... dar daca ar fi sa aleg intre aceste 3 posturi...ar fi National Geografic si Discovery.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place National Geografic numai ca de ceva vreme nu mai are subtitrare. Chiar as dori sa aflu de ce nu mai este tradus si ce se poate face in acest sens.

| VaneS.sA a răspuns:

Discovery drooling... dc? Pt ca au cele mai marfa emisinuni : distrugatori de mituri, tehnici esentiale de supravietuire, cum se fabrica, Miami tathoo (cred ca asa se scrie thinking )si fenomene stranii :X:X