| corina_micu a întrebat:

Care e cea mai misto cafenea din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

coffe cabinet-ion mihalache 23

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

cea mai misto cafenea e clar Hard Rock Caffe.este in parcul Herastrau vis-a-vis de Pavilionul ''H''

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Votez tot pentru Hard Rock dar si pentru The Player din fata strandului Tineretului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Embassy

| adelina_flucsa_79 a răspuns:

Ai fost in Amsterdam Cafe? E pe Lipscani, pe strada Covaci. Arata foarte bine, preturile sunt ok, ambianta e misto.

| Maria_popa a răspuns:

Green Hours imi place cel mai mult.

| Bogdana_verdes a răspuns:

Mie imi place in Cafe DeKo, la TNB. Bine, nu e tocmai cafenea, aduce mai mult a bar, dar e fain in serile de karaoke. La fel, Cafeneaua Actorilor e draguta.

| emilia123 a răspuns:

Inceraca 1979 Niste Domni si Fiii. E pe Lipscani, pe strada Covaci. E un loc dragut, retras...