| Hrom_Emilia_1998 a întrebat:

Care este cea mai faina statiune din Romania inafara de Costinesti si Mamaia? Ajantaje, dezavantaje...etc

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Din punct de evdere al distractiei recomand vama veche. Toata lumea e prietena cu toata lumea, pub-urile sunt grozave, preturile foarte mici, statiunea nu doarme niciodata. Daca nue sti fana a muzicii de calitate insa nu iti va placea probabil. din punct de vedere a conditiilor, categoric Olimpul castiga. Hoteluri foarte bine intretinute, restaurante foarte bune pe care le recomand, o plaja curata ca lacrima, apa curata de asemenea, plaja pe coasta, terenuri de fotbal, volei, mini-golf etc. Preturile sunt evident mai mari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Costinesti nu e faina, e o adunatura de cocalari, o statiune jegoasa la propriu.

Neptun e o statiune frumoasa

| mihai69 a răspuns:

Poiana Brașov.
Sovata.
Avantaje - sunt ușor de ajuns cam din orice zonă, fiind relativ în centrul țării.
Dezavantaje - nu știu.
etc.

| stlucian a răspuns:

Statiuni sunt dar daca ai specificat, marea, in general acum e mai greu.Totusi Felix e o statiune de top in orice sezon.