| TJohannaB a întrebat:

Care este cel mai frumos nume de fata pe care la-ti auzit?

Mie imi plac: Raissa si Elloissa.

Răspuns Câştigător
| SugarStar a răspuns:

Melissa, Elloissa si Maura.

15 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Teodora, Sabina, Elisabeta, Margareta si de ce nu... Elena!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna Esmeralda si Belinda.Numai bine.

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Pai poate nu sunt cele mai frumoase pentru unii dar pentru mine da: Jamie si Charlie

| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna bibi! toate numele,dupa nparerea mea sunt frumoase,dar dac totusi vrei parerea mea am multe nume preferate:adela,abelia,andra,mirela,mirabela, amina, dar si flori si ilinca. fundita? daca vrei bine inteleskisspupici!

| DixieIsCrazy a răspuns:

Mie imi place
Ilinca
Melissa
Maya
mai multetongue/... mie astea imi plac"D

| Anonim69 a răspuns:

Mie imi plac astea : MARA, Daria, Denisa, ANA. Mara e cel mai rafinat nume existent! Il ador

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Rebeca carina miriam sarah darian

| KinderPinguii a răspuns:

Uite:Maia, Evelina, Vanessa, Briana, Erika si sunt mai multe dar astea sunt speciale pentru mine, mai ales primele doua...big grin. sper ca te-am ajutat

| mysterious a răspuns:

Melinda, Jennifer si Ashlee.

| ytalyanu a răspuns:

Pentru mine este Melissa

| BeHappyForMe a răspuns:

Melania lorena andrada liliana aste imi plac mult si prietene care se numesc asa.

| RockForever99 a răspuns:

Inna, Carmen, Andra, Bianca, Roxana, Delia(etc). Pa! Te pup!

| mar2012 a răspuns:

Maria, Luiza, Teodora, Madalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mara miruna si antonia

| yasemin a răspuns:

Amina si Arina :X