| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai scump club din Bucuresti?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil Kong. Consumația minima la o masa buna eu de 1400 lei

| carevaescu a răspuns:

Cele mai scumpe cluburi nu sunt accesibile publicului.

Dacă te referi la un club "normal" s-ar putea să fie KAYO cel mai scump acum. Au fost niște prieteni acum câteva săptămâni și au plătit 100 sau 200 RON la intrare, nu mai țin minte exact.

În general cluburile din Herăstrău sunt renumite că sunt extrem de scumpe. Nu ți poți spune cu siguranță că este cel mai scump club normal din București.