| deny a întrebat:

Care este jocul vostru favorit?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Call of duty black ops, Pe 8 noiembrie mil cumpar cand iese pe piata. PS3 la puterewinking

| elena a răspuns:

De-a baba-oarba...

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! imi plac foarte multe jocuri dar cred ca preferatul meu este barn buddy.numai bine!

| shadovv a răspuns:

World of Warcraft sau Eve Online.

| Anileda a răspuns:

Conquiztador!

| Beatrice a răspuns:

Counter-Strike
happy

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Jocul meu favorit (pe calculator) este Zwinky si Second Life... iar in realy este "Tara, Tara, Vrem ostasi!" sau leapsa pe culori

| maryus92 a răspuns:

Lineage

| EmotionalKoma a răspuns:

Second life

| RestricT a răspuns:

Concurs de halloween . Te poti inscrie aici : http://www.vanatoareadevampiri.ro/?ref=6747 ! Da'i click pe butonul verde " Ma inscriu in lupta " , scrieti datele pe care le vroi in spatiile libere . Ps : daca nu doriti sa scrieti numarul de telefon puneti ( 00000 ) sau orice altceva , dupa ce zice ca contul a fost creat intrati la : E-mailuri > Spam , acolo veti gasi un email primit de la ei , pe care il accesati si activati contul ! ( Trebuie neaparat activat ) . Va multumesc , dati massul mai departe sa afle si altii .

| Claudio a răspuns:

Bunahappy Scarface si driver parallel lines big grin

| NeXtLevel100 a răspuns:

Pro evolution 2009 cu rpls v2. 1 big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul meu favorit este fotbalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farm wille...happy

| marian59 a răspuns:

Mafia I

| Mithrandir a răspuns:

Lord of the Rings - Battle for middle earth