| LoveMusic a întrebat:

Care este limita întrebărilor/răspunsurilor simple/răspunsurilor câştigătoare pe TPU? Eu am 98 întrebări, 575 răspunsuri simplte, 58 răspunsuri câştigătoare şi 45562 de puncte big grin Dacă răspundeţi, nu vă bateţi joc.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Raspunsuri pot fi oricate, iar intrebari la fel, doar ca la intrebari trebuie sa treaca 5 ore de la o intrebare la alta!

| anad a răspuns:

Nu este o limita la intrebari sau raspunsuri si mi se pare logic pentru ca nici noi in viata de zi cu zi nu avem limita la ele! Ele exista si vor exista cat timp omul va putea comunica!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu exista o limită de întrebări sau răspunsuri. Poţi să pui câte vrei.Doar că întrebări mi se pare că nu trebuie să pui mai mult de 2 la un interval de 5 ore. Uite, citeşte mai multe la "Întrebări frecvente" :)
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| Baiaaanca a răspuns:

#
De ce nu pot pune mai mult de doua intrebari, una dupa alta?
Pe TPU.ro consideram ca problemele tuturor membrilor comunitatii noastre sunt importante si ca toti membrii trebuie sa aiba posibilitatea de a-si face intrebarea cunoscuta, pentru a putea primi raspunsuri. Astfel, pentru a permite ca pe prima pagina a portalului TPU.ro sa fie vizibile intrebarile cat mai multor utilizatori, niciunul dintre membri nu poate posta mai mult de doua intrebari intr-un interval de cinci ore.
Daca un utilizator doreste sa puna mai mult de doua intrebari pe TPU.ro, acesta poate reveni pe site dupa cinci ore.

| DeeDee28 a răspuns:

Buna intrebare. Nu cred ca exista limita. Hai sa incercam sa vedem la cat se blocheaza...desi cred ca poti sa dai cate raspunsuri vrei, sa pui cate intrebari vrei si sa ai si raspunsuri castigatoarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mai multe! Nu exista o limita. Creste vechimea site-ului, creste numarul de raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o limita pentru asa ceva. Poti posta cate intrebari si raspunsuri vrei.