| Dependentadeacadele a întrebat:

Care este mai buna? Crema depilatoare, sau benzilethinking Cu care doare mai tare si care nu doarelaughingVoi ce imi recomanda-tithinking Funda.happy

4 răspunsuri:
| Edyward a răspuns:

I-TI RECOMAND crema pentru ca nu ustura si are efecte dela o zi al alta.Benzile dor deci nu.

| Brunette13 a răspuns:

Crema depilatoare nu doare absolut deloc... dar eu as alege benzile... e mai dureros dar merita. Funda?

| soraluisatan a răspuns:

Pai cu crema depilatoare nu doare deloc dar parul creste mai repede.benzile dor dar dupa un timp o sa te obisnuiesti si nici nu o sa simti, si dureaza mai mult.ptr un rezultat de durata iti recomand benzile. sper ca te am ajutat!

| Aida_2733 a răspuns:

Cu crema depilatoare nu doare, dar dezavantajul este ca in max 3 zile deja iti creste parul. Benzile depilatoare sunt mult mai bune chiar daca dor, dar te epilezi o data la 3-4 saptamani. fundabatting eyelashes