| dsada a întrebat:

Care imi da niste intrebari pentru oracol. dar pe capitole 1 date personale 2 preferinte 3 dragoste si 4 ce credeti despre mine, ce inseamna viata, moarte etc cele mai multe si frumoase primesc funda :d

Răspuns Câştigător
| gabitza144 a răspuns:

1. Un cuvant de inceput? 2.Cum te numesti? 3. Data nasterii? 4.Cati ani ai? 5. Ce nr.de telefon ai? 6. Dar id-ul? 7. Ce animale preferati? 8. Ce culori preferati? 9.Care este materia voastra preferata? 10. Ce filme va plac? 11. Ce vreti sa va faceti pe viitor? 12. Ce actrita/actor preferati? 13.Care este motto-ul vostru? 14.Cum te-ai caracteriza tu? 15.De unde esti? 16. Ce fructe va plac cel mai mult? 17. Ce dulciuri va plac? 18. Ce muzica preferati? 19. Ce parere aveti despre stapana oracolului? 20. Vreti sa intrati in capitolul love? 21.Ai prieten(a)? 22.Cati ani are el/ea? 23.De unde e el/ea? 24. Ce v-a placut la ea/el? 25. V-ati inceput viata sexuala? 26.La ce varsta 27.Credeti in dragoste la prima vedere? 28. Vreti sa-mi puneti 3 intrebari? 29.Intrebarea nr. 1? 30.Intrebarea nr. 2? 31.Intrebarea nr. 3? 32. Vreti sa-mi lasati o amintire? 33. Un cuvant de incheiere? sper ca-ti palc(funda:d)

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Poti incerca1. spune-mi numele tau

2. data nasterii

3.id-ul sau numarul de telefon

4. spune-mi parerea ta sincera despre mine

5. ce crezi despre tine

6. ce inseamna pentru voi prietenia? dar dragostea?

7.care sunt cei mai buni prieteni?

8.ai prieten/prietena? care este numele lui/ei?

9.de ce iti place de el/ea?

10. ce iti doresti sa faci mai departe in viata?

11.iti plac filmele? daca da, care sunt preferatele tale?(top5)

12. dar dulciurile? cu ce te rasfeti cel mai mult?

13. daca ai castiga la loto potul cel mare, ce ai face in urmatoul minut?

14. daca ar fi sa mergi in vacanta, unde ai vrea sa mergi?

15. ce ti-ai lua cu tine pe o insula pustie?(3lucruri, persoane, obiecte)

16.de ce iti e cel mai frica?

17.pe cine iubesti cel mai mult?

18. vrei sa imi pui o intrebare? care ar fi aceea?

19.esti un prieten loial?

20.citesti? care este cartea ta preferata?

21.cu toti ascultam muzica.care este melodia ta preferata? dar formatia/solistul?

22. un cuvant de incheiere

| KisaTheCute a răspuns:

Pentru capitoluk :

1. cati ani?
de unde esti?
ce zodie esti?
site personal?
Yahoo! happy
Nume&porecla

2. film preferat
acotr pref
joc pref
prietenii fav
ai animal?
numele animalului?
sport preferat
materie pref
si de genu asta.

3. boyfriend
cati pr ai avut
esti single acum?
crezi in dragoste la prima vedere?
film romantic preferat

4.
descrie-ma? [adica ei pe tine nu pe minew rolling on the floor ]
ce iti place la mine cel mai mult
cel mai atre lucru facut impreuna
crezi in spirite?
ce ins maortea pentru tine?
dar viata?

5. Cea mai tare amintire cu cele mai tari culori de la cei mai tari prieteni :X

Fundita? :*

| dedesh a răspuns:

1. spune-mi numele tau
2. data nasterii
3.id-ul sau numarul de telefon
4. spune-mi parerea ta sincera despre mine
5. ce crezi despre tine
6. ce inseamna pentru voi prietenia? dar dragostea?
7.care sunt cei mai buni prieteni?
8.ai prieten/prietena? care este numele lui/ei?
9.de ce iti place de el/ea?
10. ce iti doresti sa faci mai departe in viata?
11.iti plac filmele? daca da, care sunt preferatele tale?(top5)
12. dar dulciurile? cu ce te rasfeti cel mai mult?
13. daca ai castiga la loto potul cel mare, ce ai face in urmatoul minut?
14. daca ar fi sa mergi in vacanta, unde ai vrea sa mergi?
15. ce ti-ai lua cu tine pe o insula pustie?(3lucruri, persoane, obiecte)
16.de ce iti e cel mai frica?
17.pe cine iubesti cel mai mult?
18. vrei sa imi pui o intrebare? care ar fi aceea?
19.esti un prieten loial?
20.citesti? care este cartea ta preferata?
21.cu toti ascultam muzica.care este melodia ta preferata? dar formatia/solistul?
22. un cuvant de incheiere

fundita?
http://www.starszone.eu/SPAM/membrii.php?id=5760

| dedesh a răspuns:

"urmatorul"

scuze, am mancat o literahappy

| dedesh a răspuns:

PeTrO ai copiat tot ce am scris eusadde ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie verde lamaita hai sa facem cunostinta.