| DestinyDD a întrebat:

Care stie daca pana la urma data de 30 noiembrie a fost declarata zi libera?

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nope.Stăm la școală.

| elNino212 a răspuns:

Este adevarat ca a existat o propunere legislativa care prevedea introducerea zilei libere, dar camera deputatilor a respins aceasta propunere. Un avocat a spus asa: "Asadar, pentru a elucida acest mister, trebuie sa precizam ca 30 noiembrie nu este zi libera, deci in aceasta zi se lucreaza normal. Acelasi lucru este valabil si pentru 24 ianuarie, aceasta zi fiind de asemenea lucratoare."

Deci in concluzie ziua de 30 noiembrie nu a fost declarata zi libera.