| alexander998 a întrebat:

Care stie un joc 3d gen metin2 care are o grafica excelenta cresti foarte usor ai armuri bune la negustori faci bani usor si nu poti sa iti mai iei ochii din fata calculatorului? dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,laughingai dreptate Stefanel, jocuri ca metin2 cu grafica super ar fi Cabal(jocu asta e super...am lv 134 dar in final m-am plictisit)si cam atat...
fundaaaaa
O zi buna.

3 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Daca ar fi usor nu ar mai fi fun... poate vrei sa aruci o privire pe ce o sa apara like "godess of distruction" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca iti place da eu il joc candylonju da e sv italian tot+9 pin la fm dupa nu mai are nici o arma mantii curajului 400 mantii tot +9 calugar+9 sabie de lvl1+9 glefa+9 etc succes la sait am lvl 96 intr-o saptamana

| Razvan4Metin2 a răspuns:

Incearca si tu private mt2 ca gx earth fun din astea