| RoxyAngelPink a întrebat:

Care sunt cele mai bune jocuri? Si apropo "OFER FUNDA!"

Răspuns Câştigător
| Stylee a răspuns:

Pai sunt 2 tipuri : pentru baieti : grand theft auto 4; call of duty; assasin`s creed
pentru fete: sims e cel mai bun happy

5 răspunsuri:
| Avaya a răspuns:

Depinde jocurile sa fie online? sau nu
si ce categorie doresti ca sunt o groaza!

| RoxyAngelPink explică:

Pai, as dori mai multe de fete, si oricum, de oricare dar nu de groaza (exm: scary maze...s.a.) mai dragute happy happy happy

Răspuns utilizator avertizat
| alexia222 a răspuns:

De exempu:conquistador,Sims,Meding,Imvu, Farmerama, Stardoll

| HVI a răspuns:

Sunt alea crare te captiveaza si te fac sa te pierzi in lumea lor laughing. Ca sa le descoperi trebuie sa incerci pe rand mai multe genuri, degeaba iti recomandam noi unu-altu' daca nu iti place ce ne place noua nu o sa fie de folos happy