| Zebi a întrebat:

Care sunt cele mai tari nume (nickuri) pentru CS?
Daca va ajuta cu ceva ma cheama Sebi, dar nu trebuie neaparat sa aiba legatura cu numele.

120 răspunsuri:
| Alexandru_Teodor_Novac_1985 a răspuns:

Engelhardt
bLacK^anGeL
NemeSyS
CyberNetiK*bLood
VenoM
roCky{me}HeLL
oWn
fundita?

| VEm_Marian_1998 a răspuns:

BLk #...

| Caru_Valentin_1988 a răspuns:

_GoGu_BaNdITu_

| nushdestea a răspuns:

H3avY`H3aDsHoT__-_[cL]*, xD.::[-n3xt; x-]::. xD,. gLonTz'', HoT^FuzZz,

| BryanMada a răspuns:

Alegeti din aceste nume! Sunt mai noi, create de mine si de LeCss. MaTe^, wHyTe[:.X], NeGaTyVe[:.X], CeZaRiK[:Y],-*SiLeNt-(^_^),-bLuE-x[^_^],-Thq-GhOsT-Eq, xXxHoOoL1GanxXx,SpEeDy[:X],DmX^TeCkTrYs,-eArTh-(^_^),ErOaRe[love struck],sSmAlL-(^_^)-x-rAzOr-x,sNa[K]e,bLaCk[love struck],pUmPiCk,-dEeLeR*x,cOmPeR^,nEuT[t]RoN,pO[k]^,SnA[p],VyRuS|pRo|kiLlEr

| alexbossdeboss01 a răspuns (pentru BryanMada):

Sunt cele mai tari numeeeeee ti-as da fundita

| Popescu_Lucian_1990_rfne a răspuns:

Nume de cs taribig grinrAguTzZu, RiK1,[xTrM]^CoPiLlu'

| Sebastian_Marius_1994 a răspuns:

Hahahahahhahahahahahahaah

| Gergel_Vlad_1997 a răspuns:

Bl0oD^aNd^BonE^[; x]

| PaTrIcK111222333444 a răspuns:

Nume smechere : sPaWNN*FuRy,KiDDs, MowsT woNTeD, Zeeky, JoKKer, nume de clan : *FcsB*ZeeKy,*FcsB*JoKKer sper ca-te-am ajutat

| Mereu_Roby_1995 a răspuns:

K1d Ink, lOgEr, SinG In, 7up, 2gb,Oare Ce!?,sNk,cFg, sLenDeR, BaD BoY, LoW-, H1gH,Salamander,sKE,TTB,SloWpoKe,DeadMatcH,VampiRe-,Punct. Si Virgula, CoUnTeR-StRiKe 1.6

| Darius_Bîrle_1996 a răspuns:

K3n,dodolaughing
psy,Psyrogamer,

| TD_Tedy_2001 a răspuns:

R0yaL_[k]1D
Crimme
wTF|Po[W]er
El3cTRO

| Belu_Antonie_Gabriel_2000 a răspuns:

Incearcal Pasta: wTf # FD God, FD God si Fd God

| Semne a răspuns:

Esti ratat scuze sebi LOL poate un nume de cs cam asa ::laughingclan+nick=Lux^KeNzOR

| ricardofrumosul a răspuns:

Ricardo

| Rahin a răspuns:

Sk1NNuTz, HeadHunterz, Coca|Cola, Lunetistu1, Bradley, The! tza, K1d0; z,, Extreme, The

| Finis_Ionut_1993 a răspuns:

Cel mai tare nume din lume care te lasa cu gura cascata este...™†FD GÔÔç|†™ ½, fundita puppy dog eyes

| HecaruL a răspuns:

SnIpEr
EvOlUtIoN
b0y_b0yZm

| NeBuNNeL a răspuns:

___FOr3veR^____,NeBuNNu,,K! llER, KilleR, DmX, CRAZY C r A z Y, NeBuNNeL, Dr.Hit^Diwino. FUNDa?

| 4RM4N1 a răspuns:

Salut Tuturor as dori sa-mi dati o idee cum ee scris mai misto George Multumesc!

| Denys_Krystian_1987 a răspuns:

FaCk A..., Vez1 Cai BoT, Nu Ma1 Da, DIEMADAFACKER, dC iNtR3b1?, Ba Uh EsTi HuHu?, FaCe BoMM (bomba), d0wN. au fost amele sa le foloesesti vn si sa faci multe killuri. laughing

| WolfDark a răspuns:

.:sadSeByTzu)-GaMinG::.

| Pgl_George_1996 a răspuns:

^-^ExTrEmE^-^

| Parjan_Andrei_1980 a răspuns:

Super_bossul