| RaR a întrebat:

Cate scoli sunt in Ghercea Braila. Funda

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt doua sau trei. Una e pe strada Deva, alta pe Sos. Focsani, dar de a treia, nu sunt sigura, deci, ma abtin.
Oricum, daca intri pe site-ul ISJ Braila, gasesti acolo toate scolile din oras, cu adresa si telefon.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La intrebare ti-a raspuns bine ardnaxur1961.Numai ca este Chercea(Nedelcu).

| nikolikky a răspuns:

In nedelcu chercea sunt trei scoli.Scoala generala nr. 22 este pe soseaua focsani, scoala nr. 24 pe carabusului si scoala care reprezinta cartierul(de aceea se numeste la fel) e pe deva.doar sunt din cartier.nu?