| Cristian2003 a întrebat:

Cati bani se castiga pe twich?

3 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Ca sa faci niste bani cat de cat trebuie sa iti faci program zilnic de stream sa ai un stream de calitate atat video cat si audio, sa ai un content placut, si trebuie sa vorbesti si engleza din cand in cand, sincer... eu zic ca este pierdere de timp dar incearca.

| AKARA0 a răspuns:

Strangi prin subscribe
Ai vazut pe twitch chesti aia cu subscribe unde iti cere 5 dolari nu?
Din aia isi fac ei bani
Dar in primul rand iti trebuie cont bancar si multi followeri

| Vofuse a răspuns:

Mai nimic. In primul rand trebuie sa ai cont bancar si peste 10000 followeri. De asemenea, poti sa primesti donatii de la fani. Bafta!