| Andruta a întrebat:

Caut statusuri smecheree (d cartier asa.)sugestii? cele mai multe primesc funda.:X

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Ti le dau printr-un mesaj pentru ca, contin prea multe puncte de suspensielove strucksau baga id "crystynik_crystynik09"
fundisha?

5 răspunsuri:
| BBAlyss a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ ->cred ca aici vei gasi` ca cauti

| Alasia a răspuns:

Pai uite pe site-ul asta poti gasi avatare cu text. poti scrie textul dinauntrul avatarului ca status (pe unele). www.hi9.biz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusuri

| brunetzelu23 a răspuns:

Pai cauta pe google statusuri smechere si gasesti, daca nu lasa-mi mesaj ca te ajut eu