| Kagomitza a întrebat:

Ce alte jocuri gen " Miss bimbo " stiti?

25 răspunsuri:
| crazygirlyo a răspuns:

Www.ma-bimbo.com e aproape indentic cu miss bimbo dar e mult mai interesant :P

| lollypopmary a răspuns:

Super fashion star.com

| lollypopmary a răspuns:

Pai eu vreau fundita! deci: imvu, ourworld, miss bimbo, stardoll, 123peppy, secondlife, wizard101, ubiworld, roiworld, gosupermodel, looklet.com,meez.com,gaia online, moove.com, tweebow, barn buddy, petpetpark, pandanda, panfu, toontown, freerealms.com,runescape,club penguin, super secret, dollandthecity, awolnow.com,ozzy club, spineworld, foopets, habbo hotel, yoville, farmville, farmerama, vside, zwinky, girlsense, sorority life, mydivadoll, fantage, woozworld, weeworld, kaneva, superfashionistars, perfect world, webkinz, zooworld, pupe.ameba.jp,ejocurifete,neopets,dinerdash,cromimi.com,barbiegirls.com,social city, molehill empire, mywebface, fashioncraze, buildabearville, secretbuilders, woogiworld, Talles runner, organized crime(pe hi5), imvu. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stiu jocurile Mabimbo si Super Fashion Stars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ladypopular.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gardenpartyworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Millsberry.com incearca...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ladypopular.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiu, eu nu mai pot intra pe miss bimbo da nu stiu dccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu intra pe friv si cauta un joc,, shoping paris,, acela este cu un buget de 400 de dolari si trebuie sa imbraci niste fete love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladypopular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wonderland online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ladypopular.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doll and the city, lady popular

| Marandiuc_Monica_1993 a răspuns:

Pai :stardoll, ma bimbo, fantage!

| enasi a răspuns:

Pai : www.ourworld.com www.roiworld.com imvu farmerama farmville club penguin fantage y8 starrdoll gosupermodel ladipopular mabimbo second life wizard101