| Hieer a întrebat:

laughing Ce amuzant e sa intri aici dupa vreo 2-3 ani si sa te uiti la intrebarile pe care le puneai acum ceva timp, sa vezi ce te interesa pe vremea aia. E asa frumos cum trece vremea, cum evoluezi, cum iti schimbi principiile, mentalitatea. Te gandesti la tot ce ti s-a intamplat, la persoanele pe care le-ai cunoscut, care te-au ajutat... unele mai mult, altele mai putin. Te gandesti la ce erai, si poate ca ai si o urma de rusine, dar esti atat de mandru de tine, de cel din prezent. Dar stii ca asta nu e tot, stii ca mai ai multe de schimbat, stii ca poti obtine mult mai multe de la tine. E frumos, dar si trist. Nu-i asa? Oare e corect sa ma gandesc la viitor? La ce o sa fiu atunci, la ce o sa-mi rezerve viata?

5 răspunsuri:
| Anonim141297 a răspuns:

Trăiește clipa și vei fii mereu pregătită pentru viitor.winking

| Hieer explică (pentru Anonim141297):

Cred ca era mai okay: Imbunatateste-ti prezentul pentru a avea un viitor bun, fericit.

| Hieer explică (pentru Anonim141297):

Cred ca era mai okay: Imbunatateste-ti prezentul pentru a avea un viitor mai bun.

| Anonim141297 a răspuns (pentru Hieer):

Așa este! happy

| Putulica123 a răspuns:

Nu stiu :c