| emolica42 a întrebat:

Ce anime in genul lui ao no exorcist stiti? unul mai nou eventual...happy funda

Răspuns Câştigător
| DanteR a răspuns:

Sincer, inca nu am privit ao no exorcist...doar am aruncat o privire la primul episod.
este totusi pe lista mea dar am observat ca are legatura cu Biserica si demoni, exorcizari asa ca ti-as recomanda Dance in the vampire bund, Itsuka tenma no kuro usagi, seikon no qwaser, shukufuku no campanela-cred(nici pe asta nu l-am urmarit inca), devil hunter Yohko, Asura Cryin s.a.m.d.
este foarte important sa pot suporta ceea ce reprezinta unele anime-uri, daca esti cumva mai micuta, sa nu le privesti in bd.
Adauga id-ul meu battlecampus@yahoo.com daca doresti mai multe informatii happy

| emolica42 explică (pentru DanteR):

Pai... am 12 ani dar m-am uitat la toate filmele hostel (si alte filme ) si la multe animeuri gen another sau blood-c

| DanteR a răspuns (pentru emolica42):

OK! atunci iti dau adresa http://www.desenesianimeonline.info/anime.php si desene-animate.rascuplans.ro pentru anime in romana si http://minitheatre.org/ si bakabt.me/ pentru anime traduse in limba engleza(daca te descurci cu ea).
Succes in continuare :)

8 răspunsuri:
| S0nofS4tana a răspuns:

Another

| saby2012 a răspuns:

Nu ma pricp asa bine la de astea...scz!

| saby2012 a răspuns (pentru saby2012):

Poate ma ajutati! vine azi o prietena la mine si nu stiu ce sa facem!

| emolica42 explică (pentru saby2012):

Ati putea sa va uitati la sankarea... depinde ce gen vreti