| LoOvE a întrebat:

Ce as desen as putea face despre vara? O tema ceva? O idee ceva? Poze, daca se poate

Răspuns Câştigător
| IssabellaLoLa a răspuns:

In primulrand trebuie sa iti cunosti talentele
daca unul ditre talente e desenul:

-schiteaza o plaja plina cu oameni
-un apus reflectat in mare cu un pescar ce pescuieste
-un cuplu tinanduse de mana privind apusul cu titlul in gen : best summer
-o fata imbracat intr-un costum de baie aratand semnul paci (doua degete ridicate)care "face cu ochiul" iar in cealalta mana tine o limonada /bautura ceva
-sau chiar poza ta de la avatar
-doi catelusi care aduc un semn al veniri verii cu fundite si tot happy

daca desenul nu e punctul tau forte iti recomand sa nu desenezi oameni
-o plaja pustiita
-un peisaj de vara cu copaci cu fructe coapte, soare si totul sa se prezinte intr-un parc
-sau vara pe strada la tine
-o MARE FUNDA PE CARE SCRIE: DE LA LoOvE pentru yzuka2002 laughing

2 răspunsuri:
| BigCode a răspuns:

De ce nu cauti pe www.dragoart.com
Au o multime de tutoriale. Sunt sigur ca vei gasi ceva interesant.