| Robert160702 a întrebat:

Ce as putea sa fac in vacanta asta?

Răspuns Câştigător
| Henriette1165 a răspuns:

Sunt multe lucruri distractive pe care le poti face vara happy!
-Sa stai pe net
-Sa iesi cu prietenii in oras/la terase/in parc etc.
- Sa mergi la piscina cu familia/prietenii
- Sa faci un film distractiv cu amicii
-Sa te apuci de chitara/pian/(daca-ti place)
-Mergi la bunici
-Poti merge in excursii/in drumetii
-Mergi la mare
-Viziteaza o gradina zoologica
- Mergi la un muzeu
-Perfectioneaza-ti cunostintele despre domeniul calculatoarelor.
-Fa un sport care-ti place /fii membru al unui club sportiv
-Mergi la pescuit
-Organizeaza o petrecere.
---------------------------------------
Sper ca te-am ajutat! happy
Funda?

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Party people on the floor! rolling on the floor Sa te distrezi si distractie placuta

| anonimg a răspuns:

Sa citesti Biblia.

| Suck a răspuns:

Sa te distrezi.

| Mieeez666 a răspuns:

Să agăți. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să citești o carte.

| bibi518 a răspuns:

Sa manaci toate prostiile :chipsuri, ciocolata, suc impreuna cu prietenii tai desigur, ca doar nah...toate-s mai amuzante cand le faci cu prietenii laughing
Ca sa nu va vada nimeni mergeti si voi undeva in natura si faceti ca toti salbaticii pe acolo sau ramaneti acasa, in oras, ca sa vada si ceilalti ce bine va distrati voiwinking
Lasand cat de cat gluma la o parte, eu te sfatuiesc sa faci tot ce iti place in asa fel incat sa tii minte vacanta asta toata viata, eventual poti sa ajungi si la inchisoare ca sa fie mai palpitanta vacanta laughing
Bafta!