| MrsBrunetzyka a întrebat:

Ce credeti de numele meu de user?
E prea mare?
Prea urat?
Cum e?
Argumente!

ƒ U n Ð i x! xd!

Răspuns Câştigător
| Miriammmmm a răspuns:

Parerile noastre nu conteaza...doar e numele tau!
pe tine trebuie sa te multumesca.nu pe noi!
mie mi se pare foarte dragutz.eu zic sa il schimbi cand te plictisesti de elwinking
e putin cam mare. dar asta te face si mai speciala!;:X

8 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

E mai greu de retinut daca te-ar cauta cineva dar in rest e ok.

| andreeadragutza22 a răspuns:

Da e frumos numele e cam lung dar imi place nu contezawinking

| Anonim_8545 a răspuns:

Dupa parerea mea fiecare isi pune ce nume vrea, cum vrea cand vrea si cum il are.

Funda? pa`pa

| midnight a răspuns:

Poti spune ca e maricel, bine e lung. da nu poti zice ca e urat. adica acu vorbind serios e cel mai lung nume pe care l-am vazut pe TPU. in schimb tare-mi place cum ai scris"
ƒ U n Ð i x". hope I help you

| Pinnacolada a răspuns:

Cum sa fie urat si lung,, mie imi pare ff inregula si original!

Si pana la urma daca tie iti place,, ce mai conteaza nu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu e genul meu.
Dar, e contul tau, numele tau de user, faci ce vrei.Nu trebuie sa-ti spunem noi ce sa faci, e simpla ta alegerehappy.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru mine, daca ti-as raspunde ti-as spune Ronard.nu e prea lung.

| nononono1111111111 a răspuns:

E prea bun! Prea frumos! Prea perfect! Eo nu ma gandeam la asa ceva bv ca esti inteligenta! pupz