| MosCraciun a întrebat:

Ce desene animate va aduceti aminte din copilarie?big grin

Răspuns Câştigător
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Viata cu Louie, Copiii de la 402, Tom si Jerry, Piratul Jack cel Teribil, Povestiri din Cripta; x, Zambetul lui Sharon...thinking cam atat. tie?:d

33 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sailor Moon. Dintr-un trecut mai apropiat imi aduc aminte de anime-uri cum ar fi Yuyu Hakusho, Slayers sau Inuyasha.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Viata cu Louielove struck
Piratul Jack cel Teribil love struck
Copii de la 402love struck
Astea erau preferatele melebig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Tom si Jerry, Viata cu Louie, Copii de la 402, Calatoriile lui Nils Holgerson, Inconjurul lumii in 80 de zile cu Willy Fog, Calatorie spre centrul pamantului cu Willy Fog, sunt cele care mi-au placut cel mai mult.

| anad a răspuns:

Tom si Jerry, Popey Marinarul, Heidi, fetita muntilor, Aventuri din epoca de piatra.

| Dara a răspuns:

Sandy Bell, Candy, Sailor Moon, Captain Planet. Si imi mai amintesc de strumfi, niste pitici foarte haiosi.

| 334499 a răspuns:

Popeye marinarul, Tom si Jerry, Sailor Moon, Captain Planet

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mihaela, gopo, tom si jerry...si genericul acela cand incepeau desenele animate cu o pisica ce ii lua foc coada si exploda...

| Marii a răspuns:

Tom si Jerry, Mickey Mouse, Familia Flinstone, Viata cu Louie, Lumea lui Bobby, Copiii de la 402, Mica Sirena, Printesa Sissi, mai era un desen cu niste trenuri, dar numai stiu cum se numeau. happy

| loricel a răspuns:

Familia Flinstone, Scooby Doo, Tom si Jerry, Doug, Arthur, Zambetul lui Sharon, Pokemon, Popey Marinarul

| Raiden a răspuns:

Familia De ce? plus cele enumerate de aici, n-are rost sa le mai nombrez si eu. desi Sandy Belle, Perrinne si Candy-Candy nu mi le aduc aminte, doar ceva foarte foarte vag si am 17 ani.

| Alina_9354 a răspuns:

Tom and jerrybig grin

| Flavius90 a răspuns:

Curaj caine fricos.

Caine prost, ma faci de ras!laughing

| unione a răspuns:

Alea bulgaresti cu lupul ala (lup era?) care conducea o motocicleta cu atas

| JennyBerry a răspuns:

Ciocanitoarea Woody!

| kanajambe a răspuns:

Viata cu louie, pinocchio, mica sirena, copiii de la 402, Ce-i cu Andy?, Curaj, câinele cel fricos, Dennis pericol public, Ed, Edd şi Eddy, Familia Addams, familia flinstonnes, Franklin, johnny bravo, vaca si puiul, Lumea lui Bobby, Laboratorul Lui Dexter, Spiderman, Pisoiul Eek, spioanele(varianta veche-si mai buna)Tutenstein, Wunchpunch

Cele de inceput sunt desenele cele mai frumoase din perioada aia, acum nu se mai difuzeaza nimic decat ROBOTEI ROBOTEI ROBOTEI EXTRATERESTRI LUPTE BATAIE BATAIE BATAIE oh go on

| zburlituscorpy a răspuns:

Dragon Ball Z astea ma uitam la bunica pe TVR1 rolling on the floor cand nu avea satelit si in rest ...Lumea Lui Bobby Orasul Purceilor Pokemon Viata cu Louie, Copiii de la 402, Tom si Jerry, Piratul Jack cel Teribil etc...

| ● Ďعw a răspuns:

Tom and jerry
scooby doo
fam flinstone
zambetul lui sharon

| madie a răspuns:

Poti pune la socoteala cam toate desenele animate de pe Cartoon Network din vremurile lui bune, cand inca erau in engleza si era totul mult mai putin diabolic si malitios decat e acum.Tom &jerry, Familia Flinstone, Scooby Doo, Laboratorul lui Dexter dar si cele de la Disney big grin (Mickey si gasca lui tongue)

| April23 a răspuns:

Viata cu Louie, Peter Pan, Bambi

| GrigoreVarlam a răspuns:

Tom & Jerry, Captain Planet, Timon si Pumba, Popey marinarul mai sunt multe da nu imi aduc acum aminte big grin

| ?! a răspuns:

Viata cu Louie, Copiii de la 402, Piratul Jack cel teribil, Pisoiul Eek, Curaj, caine fricos, Laboratorul lui Dexter, Peter Pan si Lumea lui Bobby love struck.

| sw33tdoll a răspuns:

Tom &jerry,
Familia Flinstone,
Scooby Doo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe(la unele chiar ma mai uit pe youtube spre aducere aminte a frumoaselor vremuri de altadata din perioada copilariei). Candy-Candy http://www.youtube.com/watch?v=LFjZjXHrLU0, Alice in Tara Minunilor, Perrinne http://www.youtube.com/watch?v=aHRW3DUe81M, Casa zburatoare http://www.youtube.com/watch?v=WVf23cG77dI&feature=related, Nils Hollgersson, Sandy Belle http://www.youtube.com/watch?v=F6gw56-tcHk, Lidia in jurul lumii etc...Cu adevarat aceste desene animate sunt nemuritoare si-ti aduc o stare sufleteasca atat de linistitoare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul care îmi vine acum în minte e Ciocanitoare Udy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fam jetsons yogi bear huck hound flintsones jack eu yogi augie dogie cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yuyu hakusho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom si jeri, copii de la 402, zambetul lui seron, spioanele si cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragon ball z, gt
Yu yu hakusho
Yu-Gi-Oh